Νέο





Μίνι Δονητής Love Market Glam Ροζ
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Love Market
- Κωδικός: 104848
10,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,83€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!










| Γενικά | |
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | ABS |
| Αδιάβροχο | Μερικώς |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 11.4 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 8 cm |
| Διάμετρος | 2.6 cm |
| Λειτουργίες | |
| Τύπος δόνησης | Ρυθμιζόμενη ένταση |
| Έξτρα λειτουργίες | - |
| Τροφοδοσία | 1x AA μπαταρία (δεν περιλαμβάνεται) |