New






Butt Plug With LED & Remote Control Love Market Black
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104829
22.95€
Ex Tax: 18.51€












| General | |
| Color | Black |
| Material | Silicone |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Measurements | |
| Length | 9 cm |
| Insertable length | 7 cm |
| Diameter | 3.2 cm |
| Functions | |
| Vibration | Yes |
| Vibration type | 10 functions |
| Power supply | Charger (USB) |