New







Thrusting Vibrating Butt Plug Love Market Black
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104824
26.95€
Ex Tax: 21.73€














Experience next-level pleasure with this advanced vibrating butt plug that combines vibration and thrusting motion for a powerful and realistic sensation.
The ergonomic multi-level design allows gradual adjustment, while the thrusting function delivers a unique stimulation experience. Made from soft silicone, it ensures comfort and smooth use.
| General | |
| Color | Black |
| Material | Silicone |
| Waterproof | Splash proof |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Measurements | |
| Length | 15 cm |
| Insertable length | 12 cm |
| Diameter | 3 cm |
| Functions | |
| Vibration | Yes |
| Extra functions | Thrusting |
| Power supply | Rechargeable (USB) |