New




Vibrating Butt Plug with Remote Control Fox Tail Black
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104833
25.95€
Ex Tax: 20.93€








| General | |
| Color | Black |
| Material | Silicone |
| Waterproof | Spalsh proof |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Measurements | |
| Length | 46.5 cm |
| Insertable length | 5 cm |
| Diameter | 3.2 cm |
| Functions | |
| Vibration | Yes |
| Power supply | Charger (USB) |