New









Vibrating Heart Butt Plug With LED Love Market Medium
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104828
26.95€
Ex Tax: 21.73€


















| General | |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Waterproof | Spash proof |
| Suitable lubricant | Water Based,Silicone |
| Measurements | |
| Length | 8.2 cm |
| Insertable length | 6 cm |
| Diameter | 3.4 cm |
| Functions | |
| Vibration | Yes |
| Power supply | Rechargeable |