New









Vibrating Heart Butt Plug With LED Love Market Small
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104827
24.95€
Ex Tax: 20.12€


















| General | |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Waterproof | Spash proof |
| Suitable lubricant | Water Based,Silicone |
| Measurements | |
| Length | 7.2 cm |
| Insertable length | 5 cm |
| Diameter | 2.8 cm |
| Functions | |
| Vibration | Yes |
| Power supply | Rechargeable |