New




Classic Vibrator Love Market Twirly Pink
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104830
14.95€
Ex Tax: 12.06€








| General | |
| Color | Pink |
| Material | ABS |
| Waterproof | Splash proof |
| Suitable lubricant | Water Based, Silicone |
| Measurements | |
| Length | 18.5 cm |
| Insertable length | 15 cm |
| Diameter | 3.2 cm |
| Functions | |
| Vibration type | Adjustable vibration |
| Extra functions | - |
| Power supply | 2x AA batteries (not included) |