New




Jelly Dildo with Balls Toyz4lovers 11.5cm Clear
- : In stock
- Brand: Toyz4lovers
- Product Code: 104891
8.95€
Ex Tax: 7.22€








| General | |
| Color | Clear |
| Material | TPR |
| Waterproof | Yes |
| Suction cup | Yes |
| Balls | Yes |
| Suitable lubricant | Water Based, Silicone |
| Measurements | |
| Length | 11.5 cm |
| Insertable length | 9 cm |
| Diameter | 2.5 cm |