Εξαντλημένο


Jelly Dildo Love Market 23cm Μοβ
- : Εξαντλημένο
- Brand: Love Market
- Κωδικός: 104876
12,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,44€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!




| Γενικά | |
| Χρώμα | Μοβ |
| Υλικό | PVC |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Βεντούζα | Όχι |
| Όρχεις | Όχι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 23 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 23 cm |
| Διάμετρος | 1.6 έως 3.4 cm |