Νέο







Ρεαλιστικό Dildo Toyz4lovers Mio Anal 9cm Μπεζ
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Toyz4lovers
- Κωδικός: 104909
9,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,02€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!














| Γενικά | |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό | PVC |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Βεντούζα | Ναι |
| Όρχεις | Όχι |
| Εκσπερμάτιση | Όχι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 9 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 7.5 cm |
| Διάμετρος | 3.3 cm |