New


Jelly Dildo Love Market 23cm Clear Lavender
- : In stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104876
12.95€
Ex Tax: 10.44€




| General | |
| Color | Purple |
| Material | PVC |
| Waterproof | Yes |
| Suction cup | No |
| Balls | No |
| Suitable lubricant | Water Based, Silicone |
| Measurements | |
| Length | 23 cm |
| Insertable length | 23 cm |
| Diameter | 1.6 - 3.4 cm |