-29 %





Strap-On Pretty Love Kevin Μπεζ
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Pretty Love
- Κωδικός: 103876
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
14,90€
20,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,02€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!










| Γενικά | |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό | TPR |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 19 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 14.5 cm |
| Διάμετρος | 3.7 cm |
| Μέγεθος | One Size (S-XL) |