-39 %










Jelly Dildo Lovetoy Lumino Play 19cm Διαφανές
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Lovetoy
- Κωδικός: 102547
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
13,90€
22,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,21€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!




















| Γενικά | |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υλικό | TPE |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Βεντούζα | Ναι |
| Όρχεις | Ναι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 19 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 16 cm |
| Διάμετρος | 4 cm |