Νέο




Jelly Dildo με Όρχεις Toyz4lovers 11.5cm Διαφανές
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Toyz4lovers
- Κωδικός: 104891
8,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 7,22€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!








| Γενικά | |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υλικό | TPR |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Βεντούζα | Ναι |
| Όρχεις | Ναι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 11.5 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 9 cm |
| Διάμετρος | 2.5 cm |