-28 %







Προέκταση Πέους με Δόνηση Lovetoy Pleasure X-Tender 3 Μπεζ
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Lovetoy
- Κωδικός: 103042
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
12,90€
17,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,40€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!














| Γενικά | |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό | TPΕ (πλαστικό) |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 18.5 cm |
| Εσωτερικό μήκος | 13.9 cm |
| Διάμετρος | 4.2 cm |
| Εσωτερική διάμετρος | 3.8 cm |
| Λειτουργίες | |
| Τύπος δόνησης | Σταθερή |
| Τροφοδοσία | 3 x AG13 μπαταρίες (δεν περιλαμβάνονται) |