Νέο


Πρωκτική Σφήνα Σιλικόνης Love Market Small Ροζ
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Love Market
- Κωδικός: 104877
8,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 7,22€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!




| Γενικά | |
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 8.2 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 7 cm |
| Διάμετρος | 2.2 cm |
| Λειτουργίες | |
| Δόνηση | Όχι |