Νέο






Ρεαλιστικό Dildo Toyz4lovers Teo 14cm Μαύρο
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Toyz4lovers
- Κωδικός: 104908
9,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,02€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!












| Γενικά | |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | PVC |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Βεντούζα | Ναι |
| Όρχεις | Όχι |
| Εκσπερμάτιση | Όχι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού, Σιλικόνης |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 14 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 13 cm |
| Διάμετρος | 2.3 cm |