







Συχνές Ερωτήσεις
ρεαλιστικοι
δονητες
sex toys
sextoys
sexshop
sex shop
σεξ σοπ
Το Magnus Realistic Vibrator είναι ένας ρεαλιστικός δονητής σχεδιασμένος για έντονη απόλαυση και άνετη χρήση. Διαθέτει εύκαμπτο σώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες στην επιφάνεια για πιο φυσική αίσθηση και στοχευμένη διέγερση.
Ο εργονομικός σχεδιασμός του επιτρέπει σταθερό και άνετο κράτημα χάρη στη λαβή τύπου ring grip, ενώ το εύκαμπτο shaft βοηθά στην καλύτερη εφαρμογή και διέγερση του G-spot.
Κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας σιλικόνη και ABS, ο Magnus είναι αδιάβροχος και διαθέτει 10 διαφορετικές λειτουργίες δόνησης για εξατομικευμένη εμπειρία. Φορτίζει εύκολα μέσω USB καλωδίου που περιλαμβάνεται στη συσκευασία.
Ρεαλιστικός Δονητής Toyz4lovers Magnus 22.5cm Ροζ
- : Άμεσα διαθέσιμο
- Brand: Toyz4lovers
- Κωδικός: 104892
44,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,25€
Παρόμοια προϊόντα
35,90€ 54,40€
Χωρίς ΦΠΑ:28,95€
7,99€ 17,95€
Χωρίς ΦΠΑ:6,44€
16,40€ 23,95€
Χωρίς ΦΠΑ:13,23€
Χαρακτηριστικά
| Γενικά | |
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Βεντούζα | Όχι |
| Όρχεις | Όχι |
| Εκσπερμάτιση | Όχι |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 22.5 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 16.5 cm |
| Διάμετρος | 3.6 cm |
| Λειτουργίες | |
| Τύπος δόνησης | 10 λειτουργίες |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενο (USB) |




-600x600.jpg)





