Εξαντλημένο







Πρωκτική Σφήνα Thrusting με Δόνηση Love Market Μαύρη
- : Εξαντλημένο
- Brand: Love Market
- Κωδικός: 104824
26,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,73€
Το καλάθι αγορών είναι άδειο!














| Γενικά | |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Αδιάβροχο | Μερικώς |
| Κατάλληλο λιπαντικό | Νερού |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 15 cm |
| Διεισδύσιμο μήκος | 12 cm |
| Διάμετρος | 3 cm |
| Λειτουργίες | |
| Δόνηση | Ναι |
| Έξτρα λειτουργίες | Κίνηση |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενο (USB) |