-26 %





Dildo Baile The Little Stud Penis 11cm Nude
- : In stock
- Brand: Baile
- Product Code: 104111
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
5.90€
7.95€
Ex Tax: 4.76€










| General | |
| Color | Nude |
| Material | TPR |
| Waterproof | Yes |
| Suction cup | Yes |
| Balls | No |
| Ejaculation | No |
| Suitable lubricant | Water Based, Silicone |
| Measurements | |
| Length | 11 cm |
| Insertable length | 8 cm |
| Diameter | 3 cm |