Out of stock










Smart Thrusting Stroker with App Control & Multi-Action Modes Love Market Black
- : Out of stock
- Brand: Love Market
- Product Code: 104826
72.95€
Ex Tax: 58.83€




















| General | |
| Color | Black |
| Material | Silicone, ABS |
| Waterproof | Splash proof |
| Suitable lubricant | Water Based |
| Measurements | |
| Length | 26 cm |
| Insertable length | 10 cm |
| Diameter | 9.3 cm |
| Functions | |
| Vibration type | Adjustable vibration / multispeed |
| Power supply | Charger (USB) |